Dnes:-3°C

Zítra:-3°C

Sobota 22.1. Slavomír
Menu

Program přípravy Baník vyrazí na soustředění do Rakouska

Baník vyrazí na soustředění do Rakouska

07. 06. 2019 - 16:41

Baník čeká další krátká letní příprava, jejíž významnou část opět stráví na soustředění v Rakousku. Baníkovci tentokrát zamíří do štýrského městečka Wenigzell, v jehož okolí sehrají i tři přátelské zápasy včetně generálky na FORTUNA:LIGU.

Vzhledem k modelu nejvyšší soutěže má i letošní dovolená a příprava Baníku zkrácenou verzi. Už šestnáct dnů po utkání s Mladou Boleslaví se hráči sejdou na startu letní přípravy a v prvním týdnu odehrají v Bratislavě na Pasienkách i první přípravné utkání proti Slovanu.

Hned ve druhém týdnu už tým zamíří na desetidenní soustředění do Wenigzellu. Dva ze soupeřů už jsou potvrzení – ve čtvrtek 27. června se v Sonnhofenu baníkovci utkají s druhým celkem maďarské ligy MOL Vidi FC, mnohem známějším pod svým dřívějším názvem Videoton Székesfehérvár, posledním soupeřem bude 5. července Austria Vídeň a hrát by se mělo ve Fürstenfeldu.

Mezi nimi změří Baník síly ještě s jedním zahraničním týmem, u nějž se už čeká jen na potvrzení smlouvy. Definitivní časy zápasů budou ještě průběžně upřesňovány.

Plán letní přípravy
17. června: zahájení přípravy
22. června: Slovan Bratislava – Baník (18:00, Pasienky)
25. června až 5. července: soustředění v Rakousku
27. června: MOL Vidi FC – Baník (Sonnhofen)
2. července: soupeř v jednání
5. července: Austria Vídeň – Baník (Fürstenfeld)
13. července: start FORTUNA:LIGY

Další články