Menu

Dohrávali v deseti Opava doma vybojovala bod se Slavií

Opava doma vybojovala bod se Slavií

01. 09. 2019 - 21:37

Opavští fotbalisté před reprezentační přestávkou remizovali doma 1:1 s úřadujícím mistrem. V duelu se Slaviií hráli od 12. minuty bez vyloučeného stopera Svozila a po první půlce prohrávali. Nevzdali se a v nastaveném čase Žídek srovnal.

SFC Opava - Slavia Praha 1:1 (0:1)

Branky: 90.+1 Žídek - 24. Olayinka. Rozhodčí: Berka - Kubr, Vaňkát. ŽK: Simerský, Šulc, Zapalač - Souček. ČK: 12. Svozil (Opava). Diváci: 4795.

Opava: Šrom - Hrabina, Simerský, Svozil, Žídek - Zavadil, Schaffartzik - Jurečka (84. Manzia), Šulc (82. Juřena), Mondek (62. Zapalač) - Dedič. Trenér: Kopecký.
Slavia: Kovář - Holeš, Kúdela, Frydrych, Zelený - Souček - Masopust (60. Van Buren), Stanciu (78. Tecl), Hušbauer, Olayinka - Hilál (67. Škoda). Trenér: Trpišovský.