Dnes:-3°C

Zítra:-3°C

Sobota 22.1. Slavomír
Menu

Tradiční akce Vítkovice znovu vyrazí s fanoušky na Pustevny

Vítkovice znovu vyrazí s fanoušky na Pustevny

20. 06. 2019 - 08:00

Tento víkend bude patřit už výročnímu desátému ročníku výšlapu hokejistů Vítkovic s fanoušky na Pustevny. V sobotu 22. června je start naplánován na 9:00 tradičně od parkoviště Ráztoka v Trojanovicích, cíl stejně jako loni v restauraci horní stanice lanovky na Pustevnách.

Desátý výroční ročník výšlapu hráčů a fanoušků Vítkovic na Pustevny. V sobotu 22. června vyrazí všichni, kteří mají v srdci modro-bílé barvy tradičně od Ráztoky po knížecí cestě nahoru, cílem jim bude restaurace na horní stanici lanovky na Pustevnách, kde se uskuteční autogramiáda zúčastněných hráčů a trenérů.

Tradice společných výšlapů na Pustevny spatřila světlo světa po stříbrné sezoně 2009/2010. Tehdy se pod vedením trenéra Mojmíra Trličíka tvořil zcela nový vítkovický tým a společný zážitek s fanoušky měl zajistit seznámení nového kádru s příznivci modro-bílých barev. Podařilo se a základy tradiční mezisezonní akce byla položena.

Také letos se tvoří nový vítkovický tým a během výšlapu se tak budou moci fanoušci seznámit s řadou nových akvizic ostravského klubu. Start výšlapu je naplánován na 9:00 hodin a jeho hlavním jmenovatelem je společný zážitek. Vzhledem k tomu, že trasa výšlapu není příliš náročná, vítány jsou rodiny i s dětmi, kočárky. Každý, kdo fandí vítkovickým barvám je vítán. A každý je zván k tomu, aby se po cestě na bájné poutní místo pozdravil s hráči, popovídal si s nimi a samozřejmě v cíli výšlapu získal případně i autogramy zúčastněných hráčů a trenérů.

Pro členy Fanclubu HC Vítkovice bude tradičně zajištěn zdarma autobus od OSTRAVAR ARÉNY na místo startu výšlapu a následně zpět. V případě, že se jimi nenaplní celá kapacita autobusu, tak se mohou svézt i „nefanclubáci“. Autobus je zdarma, ovšem je si místo v něm rezervovat. 

Bližší a aktualizované informace sledujte také na události na Facebooku

Výšlap na Pustevny je zcela dobrovolnou akcí, HC VÍTKOVICE RIDERA pouze informuje o tom, že se fandové mohou připojit k výšlapu hráčů A-mužstva. HC VÍTKOVICE RIDERA nenese žádnou zodpovědnost za případné komplikace, zranění či jiné problémy, které se mohou účastníkům vyskytnout.

V sobotu 22. června se v odpoledních hodinách bude konat koloběžkový závod na trase výšlapu. Při návratu z Pusteven proto dbejte své osobní bezpečnosti a v případě potřeby respektujte pokyny pořadatelů koloběžkového závodu.

Další články